HAKKIMIZDA

İçerik Detayları


HAKKIMIZDA


Firma Sahibi: Yasin Kılıç

Davutoğlu evden eve taşımacılık firmamızı kurduğumuz ilk günden beridir hizmet kalitemizi yükseltmek için çalışıyoruz. Yaptığımız işde tavsiye edilen bir firma olmak isityoruz. Şimdiye kadar çalıştığımız binlerce müşterimiz hep bizi tavsiye edeceklerini iletmişlerdir.

Firmamızın merkezi Gaziantep'de bulunmaktadır. Gaziantep şehiriçi evden eve taşımacılık yapmaktayız. 1.kattan 24. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık yapabilmekteyiz. Araçlarımız yeni model ve üst kalite araçlardır.

Müşterilerimize evden eve taşımacılık için ücretsiz expertiz hizmetimizde bulunmaktadır.

Personellerimiz tecrübeli ve eğitimlidir ve elektrikli eşyalarınızı sökmek için teknik personelimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda mobilyalarınızı sökme ve yerni taşındığı yerine montaj yapacak mobilya ustamızda bünyemizde bulunmaktadır.

Müşterilerimize dilediğinde evden eve taşımacılık sigortası yaptırmaktayız. Bu özellikle şehirlerarası evden eve taşımacılık da önem arz etmektedir.

Gaziantep evden eve taşımacılık bizim ile daha kolay ve daha hızlıdır.

 

Misyon ve Vizyonumuz

Gaziantep evden eve taşımacılık firması olarak evden eve taşımacılık işinin Gaziantep'de kalitesini yükseltmek istiyoruz. Evden eve taşımacılık firması olarak yaptığımız yatırımlarımız var. Bu yatırımlar arasında evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış nakliyat araçlarımız var. Ayrıca asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımız var. Modern ambalaj malzemelerimiz var. Ayrıca ulaştırma bakanlığı K3 evden eve taşımacılık firması yetki belgemiz var. Biz yaptığımız evden eve taşımacılık tercübelerimizin hepsinin kusursuz olması için iş planı yapıyor ve ona göre evden eve nakliyat işlerimizi yürütüyoruz.

evden eve taşımacılık