HİZMETLERİMİZ

İçerik Detayları


HİZMETLERİMİZ


EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gaziantep evden eve şehiriçi her mahalleye ve her çeşit ev tipine evden eve taşımacılık yapıyoruz. 1+1 evlere 2+1 evlere 3+1 evlere ve 4+1 evlere evden eve nakliyat yapıyoruz.

EŞYA PAKETLEME

Eşyalarınıza değer veriyoruz ve Eşyalarınızı, mobilyalarınızı, elektrikli eşyalarınızı özenle koruyucu malzeme ile paketliyoruz. Firma personellerimiz arasında mobilya teknikeri ve elektrikli eşya teknikeri bulunmaktadır. Özellikle mobilyalarını demontaj ve montaj yapmada çok titiz davranmaktayız.

Özel bir hizmet olarak çini, çanak dahil her eşyanızı paketleme, sarma hizmetini de veriyoruz.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gaziantep ve Tüm Türkiye için 1.kattan 24. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model ve avrupa menşeli dir. Asansörlü evden eve taşımacılık aracımızı kullanan personel eğitimli ve yetki sertifikasına sahiptir.

KURULUM HİZMETİ

Gaziantep evden eve taşımacılık da önemli bir iş olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima vb. eşyaların sökülmesi ve yeni yerine kurulması hizmetini veriyoruz. Taşınacak eşyalarınızı söken personel eğitimli ve yetenekli kişilerden oluşmaktadır.

DEPOLAMA HİZMETİ

Size özel bir hizmet olarak Eski evden taşınacaksınız ve yeni eviniz henüz hazır değilse size uygun bir depo da bekletme hizmeti sunuyoruz. Başka bir eve taşınacak eşyalarınız kuru ortamlı depomuzda özel bir alanda tutulur. Ortamda nem bulunmaz ve depolama ortamı haşerata karşı ilaçlanmaktadır.

EXPERTİZ HİZMETİ

Gaziantep evden eve taşımacılık için telefon da fiyat verilemeyecek işler için ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz. Siz bize taşınacak evinizin konumunu whatsup ile iletin ve bizim personelimiz sizden randevü alıp gelip eşyalarınıza baksın. Eşyalarınızın yanında evden eve taşımacılık fiyatı verip pazarlığımızı yapıp anlaşmamızı yaparız.

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Değerlerinizi korumak için talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın tümüne evden eve taşımacılık sigortası yaptırıyoruz. Her ne olursa olsun eşyalarınız güvence de kalıyor.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Hızlı ve Express olarak Gaziantep den Türkiye nin her hangi bir iline, ilçesine, köyüne şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti yapıyoruz. Bizimle eşyalarınız zamanında ve hasar görmeden yerine teslim ediliyor.

 

gaziantep evden eve taşımacılık


Müşteri Sadakâti

Uzun yıllardan beridir evden eve nakliyat sektöründe hizmet veriyoruz. Samimi tavırlarımız ve gayretli çalışmalarımız bize bitmeyen bir hazine kazandırmıştır. Bu hazine bizi seven bize güvenen müşterilerimiz dir, dostlarımız dır. Bu dostlarımız çevrelerine bizi tasviye ediyorlar ve deneyimlerini yeni ev taşıtacaklar ile paylaşıyorlar. Biz de bu değerli hazinenin farkına vararak elimizden gelen en iyi hizmeti veriyoruz. Ev, Ofis, İş yeri, İnşaat taşıtanların Eşyalarını titizlikle ambajlıyoruz ve korumaya alıyoruz. Asansörlü taşımacılık aracımızın kullanımına dikkat ediyoruz ve öncelikli iş güvenlği diyoruz. Sorumluluğumuzun gereğini her zaman yerine getirmek adına çalışıyoruz.