Gaziantep'in şehir geçmişi eski olmasına rağmen Gaziantep evden eve taşımacılık yeni bir sektördür. Gaziantep de evden eve nakliyat sektörünün ilk başladığı yıllarda sektörde işçi olarak çalıştık ve birkaç yıl sonra kendi evden eve taşımacılık firmamızı kurduk.

Gaziantep ev taşımacılık şehrimizde aranan bir nakliyat sektörüdür. Gaziantep de ev taşımacılık için firmamızın birçok katkısı olmuştur. Evden eve taşımacılığa katkılarımız arasında kaliteli asansörlü taşımacılık araçlarına sahip olmamız ve güvenilir iş yapmamız dır.

Uzun yıllardır Gaziantep ev taşımacılık tecrübemiz ile evden eve nakliyat müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şehirler arası evden eve taşımacılık da hızlı ulaşım ayrıcalığı sunuyoruz. Ayrıca hizmet verdiğimiz nakliye işlerinden biri de depolama hizmeti dir.

Gaziantep ev taşımacılık yaptıracak müşterilerimize uygun evden eve taşımacılık fiyatları veriyoruz. Bu sayede hem ekonomik bir ev taşımacılığı hemde kaliteli bir deneyim yaşanıyor.

Gaziantep evden eve taşımacılık talebi olan müşterilerimiz sitemizde yer alan telefonu arayıp bizden fiyat alabilirler. Evden eve nakliyat fiyatı isterken evinizin kaç odalı olduğu, eşya durumunuzu, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağını lütfen iletiniz. Eşyalarınızın avangart veya normal olduğu bilgisini müşteri hizmetlerine bakan yetkiliye iletiniz. Hatta eşya ve odaların fotosunu iletişim numaramız whatsup hattına gönderebilirsiniz. Fotoğraflara bakan yetkili size çok net evden eve taşımacılık fiyatı verecektir. Evden eve taşımacılık fiyatı için verdiğimiz bu hizmet ücretsizdir.

Evinizin kat durumuna göre firma yetkilimiz asansörlü evden eve taşımacılık durumunu size söyleyecektir. Asansörlü evden eve taşımacılık için evinizin olduğu sokağın asansör kurmaya müsait olması gerekmektedir.

 

Gaziantep ev taşımacılık